طراحی وب سایت

ما براین عقیده هستیم که بهترین معرفان ما مشتریان ما هستند.

مجموعه طراحی وب سایت اولنما

مجموعه اولنما با بیش از 10 سال تجربه و فعالیت در زمینه طراحی وب سایت (فروشگاهی، شرکتی، شخصی و …) و دارای تیم متخصص و فنی طراحی، سئو و بهینه سازی سایت با بهره گیری از برترین و حرفه ای ترین متخصص سئو، و با ارائه راه کارهای نو آماده هر گونه همکاری در زمینه های مذکور می باشد. تا شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی پر رونق و سود آور یاری نماید.

هدف مجوعه طراحی اولنما

هدف ما در اولنما، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر جدی هستید و از این طریق می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نمایش دهید. ما در مجموعه اولنما، همه تلاش خود را می کنیم تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مشتریان نمایش دهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق برای ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری کنیم.

#کیفیت

مشتری مداری

برای هر مشتری کیفیت خدمات مهمترین عامل در وفاداری و تکرار خرید از یک فروشنده است. برای نگهداری مشتریان، تاکید زیادی بر حفظ کیفیت خدمات خود داشته و در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت، به بهترین نحو به دنبال جبران و کسب رضایت مشتری می باشیم.

#سرعت

سرعت و دقت در ارائه خدمات

یکی از انتظارات مهم مشتریان، دریافت خدمات در کوتاه ترین زمان است. بنابراین طراحی یک سیستم و گردش کاری مناسب که در آن بتوانید به دقت و سرعت به درخواست‌های مشتریان پاسخ دهید، بسیار اهمیت دارد تا همواره مشتریانی راضی و خشنود داشته باشید.

#قیمت

مشتری مداری با قیمت مناسب

در عصر اینترنت، مشتریان می‌توانند به سرعت قیمت سایر طراحان را بدست آورند. بنابراین درصورتیکه قیمت شما با کیفیت ارائه شده متناسب نباشد، مشتری شما را به زودی ترک خواهد نمود بنابراین ما همواره سعی بر آن داریم تا قیمتی به مراتب پایین تر از دیگر همکاران ارائه نماییم.